4C° Karlovac

4C° Duga Resa

5C° Ogulin

4C° Ozalj

Slunjani na najbolji način otvorili prvenstvo u Četvrtoj ligi Središte: ‘peticom’ projurili kroz Zelinu!

Tri pogotka za slunjsku momčad postigao je Luka Požega, a dva Kristijan Sušilović.

Nogometaši Slunja na najbolji su način otvorili sezonu u Četvrtoj ligi Središte. Danas su u Svetom Ivanu Zelini, u utakmici 1. kola, nadigrali domaću momčad Zeline sa čak 5:0!

Trener Bogović nije imao na raspolaganju kompletan kadar pa su ‘bijeli’ doputovali sa samo 16 igrača, a u utakmicu je krenuo s Katićem, Matovinom, Abrlićem, Manceom, Radočajem, Tukaljom, Božičevićem, Sušilovićem, Matanićem, Jurčevićem i Požegom. No, u potpunosti su nadigrali domaćina i zasluženo došli do visoke pobjede, koja će im sigurno biti vjetar u leđa za nastavak sezone.

Već u 6. minuti sudac Kožar iz Donje Stubice dosudio je prvi kazneni udarac za Slunjane, kojeg je Luka Požega pretvorio u vodstvo, a isti je igrač precizan s bijele točke i u 17. minuti za 0:2. Za miran odlazak na odmor pobrinuo se Kristijan Sušilović u 40. minuti. U nastavku se rezultat nije mijenjao sve do 72. minute, kada je Sušilović svojim drugim pogotkom povisio na 0:4, a konačnih i velikih 0:5 svojim trećim zgoditkom na današnjem susretu postavio je Požega u 88. minuti.

U 2. kolu, sljedećeg vikenda, Slunj će na svom igralištu Zubac ugostiti momčad Sutle-Laduč iz Šenkovca.