14C° Duga Resa

14C° Ogulin

14C° Ozalj

Slunjani nisu uspjeli iznenaditi lidera lige, Dinamo odnio sva tri boda sa Zubca

Domaći su poveli preko Filipa Božičevića u 9. minuti, gosti preokrenuli do odmora, a onda u nastavku potvrdili pobjedu.

Nogometaši Slunja danas su na svom igralištu Zubac, u utakmici 20. kola skupine A Četvrte lige Središte, poraženi od vodeće momčadi Dinama iz Odranskog Obreža rezultatom 4:1.

Najavio je trener Dalibor Sabljak da bi njegova momčad trebala biti prilično kompletna te da se nadaju da mogu iznenaditi ovog proljeća ne tako uvjerljivog lidera lige. Međutim, na koncu mu je nedostajalo 7-8 igrača, sastav je ‘pokrpao’ juniorima, a u takvog odnosu snaga nisu domaći imali previše izgleda.

Krenuli su u utakmicu s Maravićem, Domagojem Cindrićem, Jakovom Cindrićem, Radočajem, Božičevićem, Požegom, Zekom, Paulićem, Špoljarićem, Štefancem i Darkom Cindrićem i poveli u 9. minuti preko Filipa Božičevića. Držali su prednost sve do 27. minute, kada je po tko zna koji put koban bio prekid. Nakon ubacivanja iz kuta izjednačio je Bara Ndao, a isti je igrač u 36. minuti još jednom savladao Maravića za odlazak lidera na odmor s vodstvom. U pretposljednjoj minuti prvog dijela Krizmanić je ušao umjesto Darka Cindrića, a u nastavak je krenuo Sabljak umjesto Jakova Cindrića. Domaći su u drugom poluvremenu krenuli po izjednačenje, ali Dinamo je u 57. minuti iz protunapada preko Stipe Jurilja došao do novog pogotka. ‘Bijeli’ više nisu imali moći za ikakav povratak u susret, gosti su preko Jurilja u 63. minuti došli do četvrtog gola, a u 78. minuti Prebeg je zamijenio Božičevića.

Duga Resa 1929 je jučer u Blatu izgubila od istoimenog domaćina s 2:0. U sljedećem kolu Dugorešani dočekuju Tonadach, a Slunjani gostuju kod momčadi Klanjca.