16C° Duga Resa

15C° Ogulin

16C° Ozalj

16C° Slunj

Slunjani pružili dobar otpor u Bedekovčini, domaćin ih ‘slomio’ u samoj završnici

Jedini pogodak za Sabljakovu momčad postigao je Pape Ousmane Wane u 75. minuti.

Nogometaši Slunja danas su u Bedekovčini, u utakmici 12. kola skupine A Četvrte lige Središte, doživjeli novi poraz. Izgubili su od domaće momčadi Tondacha rezultatom 4:1.

Doputovali su sa samo 13 igrača, ali pružili su dobar otpor, solidno se držali i tek u samoj završnici domaćin je stigao do uvjerljive pobjede. Sabljak je u utakmicu krenuo s Maravićem, Matovinom, Paulićem, Baumanom, Zekom, Waneom, Turkaljem, Vidošem, Radočajem, Bićanićem i Abrlićem, a na klupi je imao samo mlade Salopeka i Valentića. ‘Bijeli’ su odolijevali domaćinu sve do same završnice prvog dijela. Tada su pali snagom, stigao je trenutak dekoncentracije i Filip Jagarčec je u 44. minuti pogodio za 1:0.

Salopek je u nastavak krenuo umjesto Radočaja, a u 48. minuti Andrija Frančina postiže drugi pogodak za domaćina. Činilo se da Tondach neće imati nikakvih problema doći do sva tri boda, ali Slunjani se nisu predali. U 67. minuti Valentić je zamijenio Bićanića, a osam minuta kasnije Senegalac Pape Ousmane Wane krasno je primio loptu na prsa i volejem smanjio na 2:1. Pokušali su ‘bijeli’ nakon smanjena doći i do poravnanja, ali u 88. minuti domaći su odigrali kontru i preko Karla Frtalja stigli do 3:1, a u 90. minuti drugim pogotkom Jagarčeca postavili konačni rezultat.

Duga Resa 1929 sutra od 10 sati gostuje u Zaboku kod momčadi Mladosti.