-0C° Duga Resa

1C° Ogulin

-0C° Ozalj

-1C° Slunj

Slunjani teško do domaćih bodova protiv Rugvice Save 1976, pobjedu im donio autogol Perkovića

Prvi pogodak za domaću momčad postigao je Ivan Paulić u 24. minuti, a gosti su poravnali pet minuta kasnije preko Filipovića.

SLUNJ – Nogometaši Slunja danas su na igralištu Zubac, u utakmici 12. kola Četvrte lige Središte, pobijedili momčad Rugvice Save 1976 rezultatom 2:1.

Važna su to tri boda za slunjsku momčad jer je do njih došla vrlo teško. Trener Bogović nije mogao računati na kartoniranog Matanića, ozlijeđene Sušilovića, Božičevića i Jurčevića te Špoljarića zbog poslovnih obaveza pa je imao puno problema sa sastavljanjem prve jedanaestorice. Odlučio se za Katića, Marinića, Paulića, Mancea, Kučinića, Turkalja, Bićanića, Radočaja, Plivelića, Abrlića i Požegu, a na klupi je imao samo Cindrića i Josipa Štefanca.

Po vrlo teškom, kišom natopljenom terenu, sva tri pogotka pala su u prvom dijelu. Domaći su poveli u 24. minuti preko Ivana Paulića, no samo pet minuta kasnije gosti su poravnali pogotkom Anta Filipovića. Gol odluke pao je u 32. minuti, a djelo je Marina Perkovića, koji je zatresao vlastitu mrežu. Slunjani su u nastavku držali minimalnu prednost i uspjeli je zadržati do posljednjeg sučevog zvižduka, ponajprije zahvaljujući Katiću, koji je u posljednjim trenucima susreta obranio veliku priliku gostima. U 74. minuti Josip Štefanac zamijenio je Mancea, a deset minuta kasnije Cindrić je ušao umjesto Požege.

U sljedećem kolu Slunj gostuje u Bedekovčini kod momčadi Tondacha.

NOVE PROMJENE

Stolnotenisačice, kuglačice i kuglači ipak prekidaju natjecanje, Ministarstvo ih svrstalo među individualne sportove