15C° Karlovac

14C° Duga Resa

13C° Ogulin

15C° Ozalj

Slunjani u Blatu upisali dvadeseti ovosezonski poraz, domaćin sva tri pogotka dao u prvih pola sata igre

Radočaj je kod vodstva domaćih 1:0 imao jako dobru priliku, no nije dobro zahvatio loptu glavom nakon ubačaja Zeke.

Nogometaši Slunja danas su u Blatu, u utakmici 26. kola skupine A Četvrte lige Središte, poraženi od istoimene domaće momčadi rezultatom 3:0.

‘Pokrpao’ je trener Dalibor Sabljak danas sastav s juniorima pa su Slunjani u Blato doputovali sa 16 igrača. Želja im je bila da što skuplje prodaju svoju kožu protiv favoriziranog domaćina, no sve je bilo riješeno već nakon trideset minuta igre. Maravić, Paulić, Gračan, Zeko, Radočaj, Božičević, Turkalj, Abrlić, Davor Sabljak, Darko Cindrić i Valentić bili su u početnoj postavi Rad’bijelih’, koji su poklekli već u 7. minuti. Izgubili su loptu pred kaznenim prostorom domaćina, uslijedila je brza kontra iz koje je Matija Jurišić zabio za 1:0. Radočaj je imao jako dobru priliku kod minimalnog vodstva Blata, no na drugoj vratnici nije dobro zahvatio loptu glavom nakon ubačaja Zeke. A onda su u 20. minuti domaći presjekli jedno dodavanje Slunjana na njihovoj polovici i preko Jurišića došli do drugog pogotka. Deset minuta kasnije, nakon ubačaja iz kuta, Luka Knežević je postigao konačnih 3:0. U 39. minuti Krizmanić je zamijenio Darka Cindrića.

U nastavku je tempo utakmice splasnuo, Slunjani su malo došli do daha i bolje parirali, ali pravih prilika nije bilo pa se ni rezultat nije mijenjao. U 65. minuti Plečko i Prebeg su zamijenili Turkalja i Davora Sabljaka, u 79. je Grdić ušao umjesto Božičevića, a u 87. minuti Valentić je svoje mjesto na terenu prepustio Salopeku.

Duga Resa 1929 sutra od 17:30 sati gostuje u Novom Golubovcu kod četvrtoplasirane momčadi Golubovca.