15C° Karlovac

14C° Duga Resa

13C° Ogulin

15C° Ozalj

Slunjani u Stubicu došli s 12 igrača, solidno parirali domaćinu, ali ipak upisali glatki poraz

Kod 1:0 ‘bijel’ su tražili kazneni udarac na Baumanu, a u nastavku su imali i jednu dobru priliku preko Božičevića.

Nogometaši Slunja danas su u Donjoj Stubici, u utakmici 28. kola skupine A Četvrte lige Središte, poraženi od domaće momčadi Stubice rezultatom 3:0.

‘Bijeli’ su doputovali sa samo 12 igrača i sastavom ‘pokrpanim’ juniorima, no domaćinu su pružili solidan otpor, iako to krajnji rezultat ne sugerira. Započeli su susret s Maravićem, Matovinom, Paulićem, Baumanom, Piršićem, Božičevićem, Radočajem, Štefancem, Gračanom, Valentićem i Salopekom te sasvim dobro parirali. Domaćin je poveo u 38. minuti preko Nikole Pešeca, a Slunjani su kod 1:0 tražili kazneni udarac na Baumanu, no nisu ga dobili pa se na odmor otišlo s minimalnim vodstvom Stubice.

U nastavku je momčad trenera Sabljaka i dalje dobro parirala domaćinu i čekala priliku iz protunapada. Imali su jednu dobru priliku preko Božičevića, no nisu poentirali, a Stubica je u 68. minuti pogotkom Roberta Glavača povećala vodstvo. Deset minuta kasnije Sabljak je izvršio jedinu izmjenu i Salopeka zamijenio Špoljarićem, a u drugoj minuti sudačke nadoknade, kad im je već ponestalo snage, Matija Drempetić postavio je konačni rezultat.

Duga Resa 1929 je jučer u Brezovici slavila nad istoimenim domaćinom rezultatom 3:2. U pretposljednjem kolu Dugorešani gostuju u Odranskom Obrežu kod vodećeg Dinama, a Slunjani dočekuju momčad Zagreba.