Radio Mrežnica
Podijeli

Stabla u Aleji za sve postrojbe u RH

Okupit će se danas u Dalamtinskom prolazu na rakovcu kako bi započeli sadnju stabala za sve postrojbe koje su obranile Republiku Hrvatsku.

– Sadnju smo organizirali u suradnji učenika Šumarsko drvodjelske škole Karlovac i hrvatskih branitelja, a cilj nam je posaditi tridesetak sadnica, kaže tajnik udruge Nikola Alić. Sadnja počinje danas u 11 sati.

Projekt financira Ministarstvo hrvatskih branitelja i braniteljske postrojbe.

Podsjetimo, u Aleji je nedavno, postavljanjem spomen obilježja, završena prva faza uređenja u kojoj su stabla i piramide dobile postrojbe koje su u Domovinskom ratu branile grad Karlovac. Sada u nastavku uređenja Aleje, stabla će biti posađena i za sve one postrojbe koje su branile Hrvatsku. Rebelsi planiraju i uređenje Parka specijalnih jedinica.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više