Slušaj i gledaj online

  • weather-image

    -2C° Karlovac

  • weather-image

    -2C° Duga Resa

  • weather-image

    1C° Ogulin

  • weather-image

    -2C° Ozalj

  • weather-image

    -3C° Slunj

Sport IZBOR NAJBOLJIH Podijeli

Stolnotenisačica Andrea Pavlović, strijelac Filip Brinski i Stolnoteniski klub Aquaestil obranili naslove najboljih u dugoreškom sportu

Nagrade za najbolje sportaše s invaliditetom uručene su Snježani Podvinski, Mateu Holjevcu i Igoru Grguriću.

DUGA RESA – Stolnotenisačica Aquaestila Andrea Pavlović, strijelac Duge Rese Filip Brinski i Stolnoteniski klub Aquaestil obranili su naslove najboljih u dugoreškom sportu.

Na večerašnjoj svečanosti Športske zajednice Duge Rese, održanoj u kino dvorani Pučkog otvorenog učilišta, Andrea Pavlović, seniorska državna prvakinja u mješovitim parovima te državna doprvakinja pojedinačno i u paru, ponovo je bila najbolja u konkurenciji sportašica, obranivši titulu osvojenu prošle godine. Slavila je ispred Mateje Kasunić iz Taekwondo kluba Duga Resa i Anje Škrtić iz Športske udruge Plavi zmaj. Naslov osvojen lani obranio je i Filip Brinski, seniorski državni prvak u gađanju zračnom puškom i ekipni državni doprvak, koji je pobijedio ispred Ivana Pešuta iz Kluba športskih ribolovaca Mrežnica, Gorana Perakovića iz Nogometnog kluba Duga Resa 1929 i Tina Panjevića iz Košarkaškog kluba Duga Resa.

U konkurenciji najuspješnijih sportskih udruga ponovo je slavio Stolnoteniski klub Aquaestil, prošlosezonski polufinalist doigravanja u Superligi, a ove sezone jesenski doprvak. Iza njega su ostali Streljački klub Duga Resa, Taekwondo klub Duga Resa i Športska udruga Plavi zmaj.

Snježani Podvinski, Mateu Holjevcu i Igoru Grguriću nagrade za najbolje sportaše s invaliditetom

Mladen Franić (Klub športskih ribolovaca Mrežnica), Željko Car (Stolnoteniski klub Aquaestil), Miro Mamić (Veterani NK Duga Resa), Branko Petrak (Streljački klub Duga Resa) i Željko Vranešić (Nogometni klub Mrežnica) dobili su godišnja priznanja za sportske djelatnike, a nagrade za najbolje sportaše s invaliditetom uručene su Snježani Podvinski (Streljački klub invalidnih osoba), Mateu Holjevcu (Judo klub Duga Resa) i Igoru Grguriću (Streljački klub invalidnih osoba).

Posebna priznanja po odluci Izvršnog odbora Športske zajednice Duge Rese dobili su Dora Černelić (Taekwondo klub Duga Resa), Tea Trupković (Taekwondo klub Duga Resa), Dominik Aršulić (Taekwondo klub Duga Resa), Tvrtko Vrcić (Streljački klub Duga Resa), kadetska ekipa Streljačkog kluba Duga Resa, Nogometni klub Duga Resa 1929, Streljački klub invalidnih osoba Duga Resa i ekipa stolnotenisačica Srednje škole Duga Resa.

Iva Vinski (Športska udruga Plavi zmaj), Dora Ivanić (Taekwondo klub Duga Resa), Maja Polović (Judo klub Duga Resa), Roko Babić (Šahovski klub Duga Resa), Ivan Drvodelić (Nogometni klub VOŠK), Filip Godek (Nogometni klub Duga Resa 1929), Borna Latić (Košarkaški klub Duga Resa), Luka Lenuzzi (Stolnoteniski klub Aquaestil), Mateo Magličić (Nogometni klub Mrežnica), Antonio Mihalić (Klub športskih ribolovaca Mrežnica), Darko Neralić (Streljački klub Duga Resa) i Karlo Štajduhar (Streljačka sportska udruga) proglašeni su sportskim nadama 2019. godine.

Nogometni klub Duga Resa 1929 dobio je priznanje za 90 godina, a Stolnoteniski klub Aquaestil za 60 godina rada.

Stjepan Kaurić nominiran za županijsku nagradu za dugogodišnji rad u sportu

Športska zajednica Duge Rese nominirala je za priznanja Zajednice športova Karlovačke županije Stjepana Kaurića (Športska zajednica Duga Resa) za dugogodišnji rad u sportu, Mladena Matakovića (Streljački klub Duga Resa) za sportskog djelatnika godine te Leona Šuteja (Judo klub Duga Resa) i Filipa Maletića (Streljački kub Duga Resa) za nadarene mlade sportaše. Za nadarene sportaše sa zapaženim rezultatima u 2019. godini prema ZŠKŽ-u su nominirani Sara Ivanić (Taekwondo klub Duga Resa), Nika Lipošćak (Športska udruga Plavi zmaj), Nika Špoljarić (Športska udruga Plavi zmaj), Jana Živčić (Stolnoteniski klub Aquaestil), Toni Bujan (Judo klub Duga Resa), Duje Halar (Taekwondo klub Duga Resa), Mateo Magličić (Nogometni klub Mrežnica), Matej Merkaš (Streljački klub Duga Resa), Dino Plavetić (Streljački klub Duga Resa) i Niko Željković (Nogometni klub Duga Resa 1929).

Pročitajte i ovo

IZBOR NAJBOLJIH

Petra Furač i Ivan Katić najbolji sportaši županije u 2019., stolnotenisačice Aquaestila i bejzbolaši Olimpije najuspješnije ekipe