18C° Ogulin

19C° Ozalj

18C° Slunj

Sport STRELJAŠTVO Podijeli

Strijelac Duge Rese Tvrtko Vrcić osvojio 7. i 11. mjesto na III Grand Prixu Osijeka, izbornom natjecanju za EP

Mladi dugoreški strijelac izborio je finalno gađanje u disciplini malokalibarska puška trostav 3×40 hitaca.

Tvrtko Vrcić, član Streljačkog kluba Duga Resa, osvojio je 7. i 11. mjesto na III Grand Prixu Osijeka u gađanju malokalibarskim oružjem za seniorke i seniore po ISSF programu, koji je bio izborno natjecanje za Europsko prvenstvo koje će se u rujnu održati u talijanskoj Bolonji.

U disciplini malokalibarska puška trostav 3×40 hitaca Vrcić se plasirao u finalo gađanje s pogođenim 1.131 krugom te na koncu zauzeo 7. mjesto. Najbolji je bio Bojan Đurković iz zagrebačkog Končara, ispred Rajmonda Debevca iz Slovenije i Josipa Sikavice iz solinskog Dalmacijacementa.

U disciplini malokalibarska puška ležeći stav 60 hitaca mladi dugoreški strijelac zauzeo je 11. mjesto s pogođenih 603.7 krugova. U ovoj disciplini slavio je Dugorešanin Borna Petanjek iz zagrebačkog Končara sa 620.7 krugova, ispred najtrofejnijeg svjetskog strijelca Rajmonda Debevca iz Slovenije (619.9) i klupskog kolege Ivice Štritofa (618.5).

MALI NOGOMET

Interijeri Marjanović iz Karlovca osvojili 1. memorijalni turnir ‘Josip Blažan – Čipi’ u Vojniću