Radio Mrežnica
NIJE BILO HLADNO Podijeli

Tata i sin Pintur okupali se u Mrežnici na temperaturi zraka od – 2:Bilo je toplije unutra nego vani

Dominik i Bojan iskoristili su sunčan dan na Mrežnici

Temperatura zraka jutros je na našem području bila – 6, malo se “popela” do – 2 jer je stiglo sunce, a otac i sin, Bojan i Dominik Pintur odlučili su tako krasan dan iskoristiti za kupanje u Mrežnici.

Poput pravih zimskih kupača okupali su se na dugoreškom kupalištu, sve i snimili za one nevjerne Tome, a onda podijelili i s nama. Hrabrom tati je samo 59 godina, a hrabrom sinu 26, pa su sjajan tandem od kojeg očekujemo još ovakvih poduhvata u budućnosti.

Temperatura Mrežnice bila je viša nego ona u zraku, kažu nam, jutro je bilo sunčano, a hladno im nije bilo, već – taman. Što može poći po krivu?

Čestitke na hrabrosti, dragi dečki!

FOTO I VIDEO: FB Dominik Pintur

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više