Kunović se na listu putnika upisala pobjedama na kvalifikacijskim turnirima, no na nacionalnom savezu je bilo da odluči u kojim kategorijama će poslati predstavnike na svjetsku smotru. Od 10 kategorija, Hrvatska će imati predstavnice u njih 5, među kojima je i kategorija do 49 kg, u kojoj će nas predstavljati mlada Karlovčanka.
Tenu od 4. do 11. siječnja očekuju bazične pripreme s reprezentacijom, nakon kojih će s klupskim trenerom Nevenom Trbojevićem odraditi i one specifične i tehničko-taktičke. Slijedi prvi kontrolni turnir, ‘Trelleborg open’ u Švedskoj, te zadnji dio priprema s klubom u Splitu.
Teninu sestru Mateju Kunović očekuje sličan program jer početkom svibnja odlazi na Europsko seniorsko prvenstvo, koje će se održati u Azerbajdžanu.