Zagrepčanin je stradao na dugoreškoj obilaznici kada je krenuo pretjecati automobil koji je također već pretjecao vozilo ispred sebe. Došlo je do kontakta, motorist je pao i teško se ozlijedio.
U drugoj nesreći, koja se jučer poslijepodne dogodila u Selištu Drežničkom u Rakovici, 36-godišnjeg motoristu iz Šibenika udario je osobni automobil kojim je upravljao 21-godišnjak. On je naime, izlazio s parkirališta na glavnu prometnicu i motoristi oduzeo prednost zbog čega je ovaj pao na kolnik i zadobio teške ozlijede.
U oba slučaja, motoristi su imali kacige što je uvelike doprinjelo da ove nesreće ne postanu tragedija.