13C° Ogulin

13C° Ozalj

13C° Slunj

Težak poraz nogometaša Slunja u Hrastju, u potpunosti ih nadigrala domaća Croatia

Jedini pogodak Slunjana bio je autogol Daniela Gotala u 51. minuti.

Nogometaši Slunja danas su u Hrastju doživjeli najteži poraz u dosadašnjem dijelu prvenstva u Četvrtoj ligi Središte. U dvoboju 11. kola izgubili su od domaće Croatije rezultatom 5:1.

Iako nije mogao računati na kartoniranog Radočaja i ozlijeđenog Božičevića, trener Ivica Bogović nadao se da njegova momčad može odigrati još jednu dobru gostujuću utakmicu i uzeti barem bod, ako ne i iznenaditi domaćina. U susret je krenuo s Katićem, Marinićem, Manceom, Turkaljem, Sušilovićem, Bičanićem, Matanićem, Jurčevićem, Plivelićem, Abrlićem i Požegom, no njegovi su igrači danas prikazali vrlo slabu partiju. Ni pristup ni zalaganje nisu bili na pravoj razini, domaćin ih je u potpunosti nadigrao pa u slunjskom taboru mogu biti zadovoljni samo time što u 90 minuta igre nisu primili još koji pogodak i doživjeli još teži poraz.

Kristijan Pižir načeo je slunjsku mrežu u 18. minuti i od tog trenutka utakmica je krenula u jednom smjeru. Sedam minuta kasnije Mihael Šaško bio je strijelac za 2:0 i s tim se rezultatom otišlo na odmor. Odmah u prvoj minuti nastavka Filip Hranjec povisio je na 3:0, a malu nadu Slunjanima donio je autogol Daniela Gotala u 51. minuti za 3:1. Nažalost, samo dvije minujte kasnije Filip Cvitanović ponovo je domaćinu donio tri pogotka prednosti i razriješio pitanje pobjednika. U 57. minuti Paulić je ušao umjesto Bićanića, četiri minute kasnije Mance je svoje mjesto na travnjaku prepustio Kučiniću, a u 71. minuti Bogović je umjesto Sušilovića u igru ubacio Josipa Štefanca. U 74. minuti konačnih 5:1 za Croatiju postavio je Šaško svojim drugim pogotkom.

U sljedećem kolu Slunj dočekuje Rugvicu Savu 1976.

Slunjani teško do domaćih bodova protiv Rugvice Save 1976, pobjedu im donio autogol Perkovića