2C° Ozalj

5C° Slunj

Težak poraz Slunja u Bedekovčini, primio šest pogodaka od domaćeg Tondacha

Počasni pogodak za slunjsku momčad postigao je Marin Turkalj.

Još jedan težak gostujući poraz doživjeli su nogometaši Slunja u Četvrtoj ligi Središte. Danas su u Bedekovčini, u dvoboju 13. kola, izgubili od domaće momčadi Tondacha rezultatom 6:1.

Osim što nije mogao računati na Sušilovića, Matanića i Božičevića, trener Bogović požalio nam se u najavi utakmice da zbog brojnih obaveza igrači ne treniraju redovito i da bi se to moglo odraziti na buduće rezultate. Priželjkivao je danas barem bod, no njegova momčad odigrala je vrlo slabu utakmicu i zasluženo doživjela visok poraz. A da je domaćin bio prisebniji u realizaciji, mogli su Slunjani danas i teže stradati. U susret su za ‘bijele’ krenuli Katić, Marinić, Paulić, Požega, Radočaj, Turkalj, Bićanić, Mance, Jurčević, Plivelić i Abrlić.

Odolijevali su Slunjani gotovo pola sata napadima domaće momčadi, a onda je Čehulić u 29. minuti zabio za 1:0. U 30. minuti Plivelića je zamijenio Kučinić, a u pretposljednjoj minuti prvog dijela Čehulić je još jednom našao put do mreže Katića pa je Tondach na odmor otišao s prednošću 2:0. Josip Štefanac krenuo je u nastavak umjesto Abrlića, a već u 51. minuti domaćin je povećao vodstvo. Pasariček je bio strijelac, a isti je igrač samo osam minuta kasnije zabio i za 4:0. U 64. minuti Borovčak je povisio na 5:0, a u 75. Pasariček je postigao svoj treći pogodak za visokih 6:0. Tri minute kasnije Marin Turkalj je postigao počasni pogodak za slunjsku momčad. U završnici susreta izašli su Bićanić, Mance i Jurčević, a ušli Mihael Cindrić, Petrović i Fran Cindrić.

U sljedećem kolu Slunj je domaćin Odri.

GIMNASTIKA

Karlovčanima još 20 odličja u Osijeku, Aaron Funtek dvostruki državni prvak u konkurenciji dječaka