U prijevodu, Gradska toplana je obavljala sanaciju na svom toplovodu, a onda ‘skršila’ i vodovodnu cijev.
Kvar, doznajemo nije velik, ipak djelatnicima Vodovoda i kanalizacije trebat će neko vrijeme da ga poprave. Voda bi tako trebala doći tek u poslijepodnevnim satima.