Predstava, koju je režirao Peđa Gvozdić, a uz njega glume još i Ivan Ćaćić i Giulio Settimo, prikazuje utjecaj modernih medija na mlade generacije koje uz njih odrastaju od najranije dobi.
Tri brata cijeli život provode unutar kuće iz koje nisu nikada izašli već jedinu komunikaciju s ostatkom svijeta ostvaruju gledanjem televizije. Prava pustolovina puna smijeha i suza kreće kada tri brata moraju izaći iz svoje kuće po prvi puta.
Početak je u 18 sati, 10. veljače u Zorin domu.