Tuča i solika zabijelile dugorešku okolicu, a padale i u Karlovcu. Temperatura s 15 pala na 5 C
Promet starom riječkom cestom u jednom je trenutku bio nemoguć
Nevrijeme praćeno jakom kišom te sitnom tučom i najviše solikom zahvatilo je oko 14 sati šire dugoreško područje, a potom krenulo i prema Karlovcu.
Područje Paurije i prometnice na ovom dijelu zabijelile su se u trenu, a kombinacija tuča-solika-kiša-vjetar u jednom je trenutku paralizirala promet na staroj cesti za Rijeku. Mnogi vozači odlučili su stati na ugibalištima i pričekati kraj ovog vremenskog rašomona. Koliko je ova padajuća kombinacija bila snažna, dovoljno govore naše slike jer je prometnica doslovno u minutu postala opasno skliska i bijela.
Najavljena je to promjena vremena koju uz ove nepogode prati i pad temperature zraka koja je u sat vremena na ovom području pala za deset stupnjeva.
Video iz Karlovca