19C° Ogulin

18C° Ozalj

18C° Slunj

Sport STRELJAŠTVO Podijeli

Tvrtko Vrcić brončani na međunarodnom turniru u slovenskim Rušama, ostvario još dvije B norme za juniorsku reprezentaciju

U konkurenciji juniora Vrcić je pogodio 617.7 krugova i zauzeo 3. mjesto.

Strijelac Duge Rese Tvrtko Vrcić osvojio je brončanu medalju u konkurenciji juniora na tradicionalnom međunarodnom turniru ’26th International Shooting Competition Ruše’ održanom proteklog vikenda u slovenskim Rušama i ostvario još dvije B norme za sastav juniorske reprezentacije.

U konkurenciji juniora u gađanju zračnom puškom Vrcić je pogodio 617.7 krugova i osvojio 3. mjesto, iza zlatnog Luke Lukića iz Slovenije sa 621.8 i srebrnog Denisa Tomaševića sa 620.9 krugova. Filip Maletić, koji je još uvijek kadet, sa 605.2 pogođenih krugova zauzeo je 13. mjesto.

Drugog dana, u seniorskoj konkurenciji, Vrcić se sa 617.8 krugova plasirao na 19. mjesto, dok je Maletić sa 604.0 kruga zauzeo 45. mjesto.

U zračnom pištolju nastupili su Vlado i Matija Cindrić u sastavu hrvatske reprezentacije, te njihov klupski kolega Slavko Matanić kao predstavnik Policajca. Prvog dana Vlado Cindrić je s 566 krugova zauzeo 14. mjesto, Matija Cindrić je s 564 kruga bio dva mjesta niže, a Matanić je s 563 kruga osvojio 17. mjesto. Jučer, drugog dana natjecanja, Matija Cindrić je s 566 krugova osvojio 17. mjesto, Matanić je s 561 krugom bio dva mjesta niže, dok je Vlado Cindrić s 558 pogođenih krugova zauzeo 23. mjesto.