15C° Duga Resa

14C° Ogulin

14C° Ozalj

Sport STRELJAŠTVO Podijeli

Tvrtko Vrcić osvojio ekipno zlato u sastavu juniorske reprezentacije u slovenskom Trzinu

U pojedinačnom dijelu natjecanja zauzeo je 8. mjesto.

Tvrtko Vrcić, mladi član Streljačkog kluba Duga Resa, osvojio je zlatnu medalju u sastavu hrvatske juniorske reprezentacije na tradicionalnom turniru ’24th Skirca Borisa Paternosta & Walter cup’ održanom u slovenskom Trzinu.

U ekipnom dijelu natjecanja hrvatski juniori Luka Jambreuš, Darko Tomašević i Tvrtko Vrcić pogodili su ukupno 1854.1 kruga i osvojili 1. mjesto, ispred domaće ekipe Trzina s 1820.0 i ekipe Zagrebačkog streljačkog saveza s 1789.7 krugova.

Mladi dugoreški strijelac u pojedinačnom je dijelu natjecanja zauzeo 8. mjesto. Kao osmoplasirani sa 614.1 pogođena kruga plasirao se u finale i ostao na spomenutoj poziciji. Slavio je njegov reprezentativni kolega Jambreuš iz koprivničke Podravke, ispred Nejca Klopčiča iz Trzina i Darka Tomaševića iz Bolmana.

SPORTSKI VIKEND

Odgođena gostovanja Aquaestila na Krku i u Crikvenici, kuglačice Ogulina dočekuju Podravku, odbojkašice Karlovca ugošćuju Sinj