Podsjetimo, zbog ovog kvara jutros bez grijanja u Karlovcu nije bila samo Banija, a svi ostali kvartovi jesu.
Do devet sati utvrđeno je da je do puknuća došlo u Grabriku, u šahtu ispred spomenute adrese. Toplinska stanica u pogon je ponovo stavljena tek iza 16 sati, kada je kvar konačno popravljen.