Radio Mrežnica
ZA ČIŠĆI OKOLIŠ Podijeli

U Netretiću prikupljanje otpada u mobilnom reciklažnom dvorištu: Donesite baterije, akumulatore, plastiku, boje…

Petak i subota na parkiralištu u Netretiću rezervirani za eko akciju

Mještani općine Netretić imat će priliku zbrinuti otpad i kroz mobilno reciklažno dvorište.

Ono će krajem tjedna, u petak i subotu, biti u mjestu Netretić, na parkiralištu, a građani mogu donijeti ambalaže pesticida, deterdženata, drva koje sadrži opasne stvari, metal, staklo, boje, ljepilo, plastiku, limenke, papir, stare baterije, akumulatore, otpadno motorno te jestivno ulje, EE otpad i slično.
Otpad će se prikupljati 13. i 14. travnja od 10 do 18 sati od 8 do 16 sati.
U Općini Netretić napominju kako je riječ o besplatnom zbrinjavanju otpada. Zato svi ekološki osviješteni mještani Netretića su pozvani da se viška otpada riješe na ovakav način.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više