3C° Duga Resa

6C° Ogulin

3C° Ozalj

1C° Slunj

U zanimljivom gradskom dvoboju momčad Dubovca-Gaze osvojila bodove protiv Karlovca II

Prvo ime pobjedničke momčadi bio je Zlatko Gvozdanović sa čak 16 pogodaka, dok su u poraženoj Fran Bosiljevac i Dario Magdić zabili po 7 golova.

KARLOVAC – U gradskom dvoboju 8. kola Druge hrvatske lige Zapad, odigranom večeras u dvorani Osnovne škole Grabrik, rukometaši Dubovca-Gaze pobijedili su Karlovac II rezultatom 37:34.

U prošlosezonska dva susreta iskusnija i fizički jača momčad Dubovca-Gaze upisala je sigurne pobjede, a večeras su gledatelji vidjeli vrlo zanimljivu utakmicu, koja je riješena u posljednjoj minuti. Prezeljeva momčad puno je bolje ušla u susret i nakon nepunih deset minuta činilo se da ćemo gledati ‘jednosmjerni’ ogled. Međutim, nakon sigurnog vodstva se previše opustila, što su mladi igrači Dragomira Požege iskoristili i početkom nastavka se u potpunosti vratili u utakmicu. Do posljednje minute sve je bilo rezultatski otvoreno, a onda je vratar Šagovac odlučio pobjednika.

Samo jedan pogodak zabila je Požegina momčad u prvih deset minuta igre pa je Dubovac-Gaza u 10. minuti povela 8:1. Dvije minute kasnije već je 10:2 za Prezeljevu ekipu i zaista se činilo da će mlađi gradski rivali doživjeti težak poraz. Međutim, Dubovac-Gaza je smanjila gas, a Karlovac II ‘nanjušio’ priliku i počeo smanjivati zaostatak. U 22. minuti stigao je na -3 (12:15) i na poluvrijeme otišao sa četiri pogotka minusa (16:20).

Požegina momčad nastavila je s dobrom igrom i početkom nastavka te u 38. minuti pogotkom Ribića izjednačila (24:24). Minutu kasnije golom Katavića došla je i do prvog vodstva na utakmici, a Dubovac-Gaza je uzvratila s dva pogotka i vratila prednost na svoju stranu (26:25). U 45. minuti Bosiljevac donosi Karlovcu II dva pogotka viška (29:27), ali u 49. Prezeljeva momčad poravnava na 30:30. Pogotkom Magdića Požegini igrači u 50. minuti dolaze do posljednjeg vodstva u susretu (31:30), a Čavlović i Kordić preokreću na 32:31. Rozgaj u 58. minuti pogađa za +2 Dubovca-Gaze (35:33), koja s tom prednošću ulazi u posljednju minutu. Četrdesetak sekundi prije kraja, kod 36:34, Šagovac brani sedmerac Baršiću i rješava pitanje pobjednika.

U pobjedničkoj momčadi prvo ime je bio Zlatko Gvozdanović sa čak 16 pogodaka, Kordić je dao 6, Luketić i Čavlović po 4, Mandić i Rozgaj po 3, a Blašković 1 gol, a u poraženoj su Fran Bosiljevac i Dario Magdić zabili po 7 pogodaka, Baršić 5, Katavić, Ribić i Hreljac po 3, a Ćelić, Boka i Bešenić po 2 gola.

Dvoboj Rovinja i Ogulina je odgođen za sljedeći vikend. U posljednjem jesenskom kolu Karlovac II gostuje u Puli kod Arene, Ogulin dočekuje Zamet II, a  momčad Dubovca-Gaze je slobodna.