Krađa se dogodila 8. lipnja u Mrežničkim Novakima i samo je jedno od šest kaznenih djela koje je karlovačka policija jučer zabilježila.
43-godišnjak iz Karlovca je prijavio da mu je netko 18. lipnja iz stana ukrao Nokiu vrijednu 2500 kuna, a 38-godišnji Dugorešanin da mu je s 8. na 9. lipnja nepoznata osoba ukrala dio ispušnog sustava njegovog Kawasakia.
Policija je uspješno razriješila i dva kaznena djela pa se tako sada zna da je zlatnu ogrlicu iz stana 47-godišnje Karlovčanke ukrao 20-godišnjak iz Krnjaka te da je 37-godišnjak u Netretiću posjekao 6 kubika ogrjevnog drveta.