Nakon što je prijavljena krađa prvih 11 čini se da su se i drugi stanari malo bolje zagledali u svoje otirače i shvatili da ih nema.
Jučer je novu krađu policiji prijavilo 6 predstavnika stanara. Oni 13 nestalih otirača procjenjuju na oko 7 tisuća kuna, a krađa se dogodila u razdoblju od 24. listopada do 10. studenog.