Naime, kartica je 33-godišnjaku ukradena još u ožujku ove godine. Tada nije prijavio krađu već je aktivirao novu karticu u kolovozu. No, onda je ustanovio da mu je netko nepoznat podigao oko 5 tisuća litara plavog dizela sa starom karticom.
Slunjanin je oštećen je za oko 10 tisuća kuna, no cijelu stvar je prijavio tek sada te je podigao kaznenu prijavu protiv nepoznate osobe.