13C° Ogulin

13C° Ozalj

Unatoč uvjerljivom porazu, trener Keča zadovoljan izdanjem ‘školarki’ protiv jake Trešnjevke

Petra Bačić postigla je 5 pogodaka, a Patricija Keča upisala 15 obrana.

Rukometašice Škole rukometa Karlovac večeras su u Zagrebu, u pripremnoj utakmici, poražene od ekipe Trešnjevke rezultatom 29:16.

Unatoč prilično uvjerljivom porazu, trener Dražen Keča nakon utakmice nije bio nezadovoljan. Štoviše, od udarne postave u prvih 30 minuta, pogotovo obrambeno i trkački, dobio je upravo ono što je priželjkivao. Bilo je dosta promašaja s karlovačke strane tijekom cijelog susreta, što je vjerojatno bila i posljedica straha i treme jer suparnik je večeras bila ekipa koja se prilično pojačala i koja u novoj sezoni Druge hrvatske lige Zapad ‘puca’ na naslov prvaka i plasman u najviši rang. U posljednjih desetak minuta susreta dao je priliku i mlađim igračicama s klupe.

Držale su Karlovčanke rezultatski priključak do 5:4, no onda su Zagrepčanke napravile veliku seriju 9:1 i odmakle na 14:5. Završnica prvog dijela pripala je ‘školarkama’ koje su s tri uzastopna pogotka smanjile i otišle na odmor s -6 (14:8). Šest do sedam pogodaka viška držale su domaće igračice sve do 18:12, a potom su novom serijom 4:0 došle do +10 (22:12). Karlovčanke su se s dva uzastopna gola spustile na -8, ali u završnici utakmice domaća je ekipa opet bila bolja i na koncu došla do velikih +13.

Petra Bačić bila je najefikasnija u karlovačkoj ekipi s 5 pogodaka, Kučinić, Vuković, Medved i Stepić su dale po 2, a Španić, Korać i Krznarić po 1 gol. Odlično izdanje još jednom je prikazala vratarka Patricija Keča, koja je upisala 15 obrana.