Potvrdila je to za Radio Mrežnicu i rukovoditeljica korporativnih komunikacija Ljubmila Bratko Gašpić.
– Projekt revitalizacije i dalje traje. Formirali smo jedan tim i taj tim istražuje mogućnosti. Želja nam je tamo imati ugostiteljski objekt, a za to trebamo imati dobrog i pouzdanog partnera. Na tome se radi, rekla je Bratko Gašpić.