3C° Ogulin

1C° Ozalj

1C° Slunj

Uvjerljiv domaći poraz ‘školarki’ od vodećeg labinskog Rudara

Najraspoloženije u domaćoj ekipi bile su Kristina Vuković s 8 pogodaka i Patricija Keča sa 16 obrana.

KARLOVAC – Peti ovosezonski poraz upisale su rukometašice Škole rukometa Karlovac u današnjoj utakmici 6. kola Druge hrvatske lige Zapad. Na parketu Sportske dvorane uvjerljivo su izgubile od vodeće ekipe Rudara iz Labina rezultatom 29:18.

Lider lige vrlo je ozbiljno pristupio utakmici u Karlovcu. Jako je dobro skautirao Kečinu ekipu, zatvorio najopasnije karlovačke igračice i u tom segmentu napravio prevagu. Karlovčanke su obranu odigrale solidno, ali u napadu je jako škripalo. Nisu domaće imali rješenja za dobru i vrlo pripremljenu obranu Labinjanki, ubilježile su veliki broj tehničkih grešaka, ali i promašaj iz neizrađenih situacija za šut. Čak i u situacijama s igračicom više karlovačke su rukometašice teško probijale gostujuću obranu.

Tek u 10. minuti iz protunapada preko Bačić domaća je ekipa uspjela doći do prvog pogotka i smanjiti prednost gošći na 5:1. U 19. minuti Labinjanke su već bile na 9:2 i činilo se da Karlovčankama prijeti rezultatska katastrofa. Međutim, zaigrale su domaće bolje u ostatku prvog dijela, serijom 8:1 došle na samo -2 (10:8), no primile su još dva pogotka u završnici prvog dijela pa su gošće na odmor otišle s +4 (12:8). S nova tri pogotka početkom nastavka Labinjanke su podigle prednost na 15:8 i odvele utakmicu u mirnije vode. U potpunosti su kontrolirale susret u preostalom vremenu i zasluženo došle do visoke pobjede.

U domaćem sastavu najefikasnija je bila kapetanica Kristina Vuković s 8 pogodaka, Bačić je dala 4, Stepić i Medved po 2, a Španić i Kučinić po 1 gol. Odlična je bila vratarka Keča koja je upisala čak 16 obrana.

Karlovčanke su trenutno devetoplasirane na ljestvici s dva boda iz šest odigranih susreta, a u sljedećem kolu gostuju u Velikoj Gorici kod ekipe Udarnika.

SPORTSKI VIKEND

Odbojkašice Karlovca u samoizolaciji, rukometaši Karlovca domaćini Hrvatskom dragovoljcu, odgođen ogled ‘školarki’ i Senjanki