4C° Ogulin

-0C° Ozalj

-0C° Slunj

Uvjerljiv poraz karlovačkih odbojkaša u Zagrebu od Mladosti II

Zagrepčani su dominirali u sva tri seta, a Karlovčani najbolji otpor pružili u trećem setu.

U unaprijed odigranoj utakmici posljednjeg 18. kola Druge nacionalne lige Centar, odbojkaši Karlovca večeras su u Zagrebu uvjerljivo poraženi od Mladosti II s 3:0 u setovima.

Mladi Karlovčani svoju jedinu ovosezonsku pobjedu ostvarili su u 9. kolu na domaćem parketu protiv Zagrepčana, kada su vodstvom gostiju 2:0 preokrenuli u 3:2 pobjedu, pa smo se nadali da bi i večeras u Zagrebu mogli otkinuti koji bod. Međutim, bila je to od samog početka jednosmjerna utakmica, u kojoj su ‘mladostaši’ potpuno dominirali u sva tri seta i uvjerljivo osvojili sva tri boda.

Početni set domaći su otvorili vodstvom 4:0 i vrlo brzo odmakli na 8:1. Novom serijom 7:2 povećali su svoju prednost na 15:3 i glatko uzeli set s 25:6. U drugi su krenuli još bolje i poveli 7:0, ubrzo je bilo 14:4 i na koncu također uvjerljivih 25:10. U treći su Karlovčani ušli nešto bolje, no kod 3:2 Zagrepčani uzimaju pet uzastopnih poena i odlaze na 8:2. Kod 17:6 za domaće karlovački odbojkaši rade seriju 6:1 i smanjuju na 18:12, ali ‘mladostaši’ uzvraćaju s pet poena u nizu, odmiču na 23:12 i završavaju utakmicu s 25:15.

Karlovčani su ostali na posljednjem 9. mjestu ljestvice s 2 boda, no sezona za njih još nije gotova jer moraju odigrati dvije odgođene domaće utakmice sa Siskom II i Petrinjom.

Aquaestil u unaprijed odigranom susretu 8. kola Superlige upisao pobjedu nad zagrebačkom Mladosti