5C° Karlovac

4C° Duga Resa

3C° Ogulin

5C° Ozalj

Uvjerljivim porazom u Samoboru ‘školarke’ okončale drugoligašku sezonu za zaborav

U 20 odigranih utakmica ubilježile su samo 3 pobjede i čak 17 poraza te su do dva kola prije kraja sezone strepile za opstanak.

Uvjerljivim porazom rezultatom 32:22 od domaće ekipe Samobora, rukometašice Škole rukometa Karlovac okončale su vrlo slabu sezonu u Drugoj hrvatskoj ligi Zapad.

Oslabljena neigranjem Kučinić, karlovačka se ekipa dobro držala u prvom poluvremenu. Čak je na startu utakmice povela 3:1 i 4:2, domaće su uspjele preokrenuti prednost na svoju stranu kod 7:6, imale su u četiri navrata i +3, a na odmor se otišlo s 15:13. Nažalost, nastavak je prošao u potpunoj dominaciji Samoborčanki. Već nakon nepunih devet minuta igre u drugom poluvremenu podigle su prednost na +7 (21:14), potpuno slomile otpor Kečine ekipe i zasluženo na koncu došle do uvjerljive pobjede.

Lucija Stepić i Marija Kusanić s po 5 pogodaka bile su najefikasnije u karlovačkoj ekipi, Razumić je dala 3, Krznarić, Skočibušić i Medved po 2, a Peretić, Devčić i Čović po 1 gol.

Karlovčanke su sezonu okončale na 9. mjestu ljestvice sa samo 6 osvojenih bodova. U 20 odigranih utakmica ubilježile su tri pobjede i 17 poraza, što je ispod svake kritike. Iako im je u prijelaznom roku stigla Marija Kusanić, koja je bila ponajbolja igračica ove sezone, odlazak kapetanice Kristine Vuković i prestanak igranja Petre Bačić pokazali su se nenadoknadivima. Do dva kola prije kraja strepile su za opstanak u društvu drugoligašica i to bi trebala biti dobra opomena vodstvu kluba, koje bi treneru Keči za sljedeću sezonu ipak trebalo osigurati nešto kvalitetniji i širi kadar.

ODBOJKA

‘Kelteksice’ ispisale povijest: Ponovo nadigrale vukovarsku Ennu i po prvi puta ušle u polufinale Kupa Snježane Ušić!