-3C° Duga Resa

-5C° Ogulin

-3C° Ozalj

-5C° Slunj

Uvjerljivom pobjedom nad Verudom, rukometaši Dubovca-Gaze plasirali se u 3. kolo Kupa regije Zapad

Najefikasniji u karlovačkoj ekipi ponovo je bio Zlatko Gvozdanović s 12 pogodaka.

KARLOVAC – Rukometaši Dubovca-Gaze sinoć su u dvorani Osnovne škole Grabrik, u dvoboju 2. kola Kupa regije Zapad, uvjerljivo nadigrali momčad Verude iz Pule rezultatom 44:23 i plasirali se u daljnje natjecanje.

Sa slabašnim gostima, koji su u Karlovac doputovali sa samo šest igrača i dva vratara, Prezeljeva momčad se rutinski obračunala i bez ikakvih problema upisala vrlo uvjerljivu pobjedu. Već u prvih 30 minuta susret je praktički bio riješen, a u nastavku, kad su Puljani ostali bez snage, Karlovčani su ih do kraja dotukli. Krajem prvog poluvremena gostima se ozlijedio jedan igrač pa su, zbog manjka kadra, susret do kraja morali odraditi s petoricom igrača, a karlovačka momčad tada se iskazala lijepim fair-play potezom i s terena povukla jednog svog rukometaša pa su ostatak utakmice ekipe odigrale pet na pet.

Puljani od samog početka nisu mogli ozbiljnije parirati ‘žutima’, koji su već u 8. minuti poveli 7:2 i na odmor otišli s +10 (19:9). U nepune četiri minute nastavka Karlovčani su serijom 5:0 digli prednost na 24:9 pa je trener Prezelj u ostatku susreta mogao dati minutažu i igračima s klupe.

Najefikasniji u karlovačkom sastavu ponovo je bio Zlatko Gvozdanović s 12 pogodaka, Čavlović je dao 8, Kordić 7, Blašković i Rozgaj po 4, Baković 3, Matijašić i Franko Horvat po 2, a Benčan i Mandić po 1 gol.