Radio Mrežnica
NOGOMET Podijeli

Vatrogasac napravio novi korak prema naslovu jesenskog prvaka, Ogulin kod kuće poražen od Ilovca

‘Zeleno-bijeli’ iz Gornjeg Mekušja nadigrali su momčad Barilovića rezultatom 3:0 i zadržali prednost na vrhu ljestvice.

Domaćom pobjedom nad Barilovićem, nogometaši Vatrogasca napravili su novi korak prema naslovu jesenskog prvaka Prve županijske lige. Ogulin je kod kuće izgubio od Ilovca pa je na 2. mjesto skočio Slunj domaćom pobjedom nad Croatijom ’78.

Lider lige se relativno lako obračunao s Barilovčanima. Zabio je dva pogotka u prvom poluvremenu pa još jednim u nastavku upisao glatku pobjedu 3:0. Ogulinci su na svom stadionu poraženi od Ilovca. ‘Kanarinci’ su postigli po pogodak u svakom poluvremenu i s 2:0 nanijeli domaćinu drugi uzastopni prvenstveni poraz. Iskoristio je to Slunj, koji je na svom igralištu s minimalnih 1:0 slavio nad Croatijom ’78 i popeo se na 2. mjesto ljestvice sa četiri boda manje od vodećeg Vatrogasca.

Zrinski Ozalj je u Malom Erjavcu uvjerljivo s 5:0 pobijedio posljednjeplasiranu Koranu i vratio se na 5. mjesto, a u Draganiću je rečička Mladost s 3:2 bila bolja od domaćina.

Mrežnica uzela bodove u derbiju u Novigradu na Dobri i sasvim se približila jesenskoj tituli

U derbiju 10. kola Druge županijske lige, pretposljednjeg u jesenskom dijelu sezone, vodeća Mrežnica je s 2:1 u Novigradu na Dobri slavila nad domaćom Dobrom i sasvim se približila naslovu jesenskog prvaka. Na ruku joj je išao i poraz Cetingrada u Kamanju od Vrlovke rezultatom 3:2.

Na 2. mjesto se probila Dobra iz Svetog Petra, koja je na svom terenu s 5:0 bila bolja od Šišljavića, Oštarije su na svom igralištu s 3:2 slavile nad Frankopanom, Kupa je u golijadi u Plaškom nadigrala istoimenog domaćina rezultatom 6:3, a Petrova Gora je u Vojniću s 2:1 pobijedila posljednjeplasirane Tuškane.