U Grabriku je prvi intervenirao JVP Karlovac zbog mirisa paljevine za koju se ispostavilo da je izgoreni ručak kod susjeda.
Potom su u Kralja Tomislava uklanjali štakora s balkona, a onda su se nakon obilne kiše, ‘bacili’ na ispumpavanje podvožnjaka na Ilovcu.
Vatrogasci DVD-a Vojnić intervenirali su pak u Džaperovcu. Tamo je nakon udara groma zaiskrila elektroinstalacija, ali na sreću bez velike štete.