25C° Ozalj

25C° Slunj

Karlovac Sport Podijeli

Velikim preokretom od -12 do boda

U susret koji je imao dva potpuno različita dijela, Karlovčani su ušli vrlo loše i već na poluvrijemenu su domaćini imali 7 golova prednosti – 17:10. Početak nastavka nije bilo ništa bolji. Karlovčani nisu znali pronaći put do mreže domaćih i uskoro je na semaforu svijetlilo katastrofalnih 22:10 za ‘Pipo IPC’. No, tada kao da […]

U susret koji je imao dva potpuno različita dijela, Karlovčani su ušli vrlo loše i već na poluvrijemenu su domaćini imali 7 golova prednosti – 17:10.

Početak nastavka nije bilo ništa bolji. Karlovčani nisu znali pronaći put do mreže domaćih i uskoro je na semaforu svijetlilo katastrofalnih 22:10 za ‘Pipo IPC’.

No, tada kao da su na parket izašle druge dvije momčadi. Karlovčani su zaigrali kako znaju, a domaći su teško dolazili do gola i prednost Čakovčana se iz minute u minutu topila te na kraju istopila do konačnih 26:26.

110. BRIGADA

110. Brigada slavi 31 godinu od ustroja: Ove godine braniteljski spust rijekom Kupom