Radio Mrežnica
Podijeli

Vijećnici dali zeleno svjetlo za Edison

Iako su svi za kupnju Edisona, ipak vijećnici nezavisni Davor Petračić i SDP-ov Mladen Rakočević propitkuju i predlažu.

– Trebao bi biti dobar običaj da nam onaj koji predlaže da kupimo bilo koju nekretninu,  izloži kratki plan upravljanja tom nekretninom. Minimalnu, idejnu, ekonomsku analizu oko upravaljanja i ulaganja u taj objekt i dinamiku. To je ovoga puta izostalo, valjda zato što ćemo svi biti za kupnju tog Kina Edison koje nam fali i kojemu Grad Karlovac mora biti vlasnik zbog njegove vrijednosti, rekao je Petračić.

– Dobro je da se kupuje ova nekretnina jer će u protivnom propadati. Teško će se naći neki privatni investitor jer je pod zaštitom Ministarstva kulture. Trebalo bi napraviti plan upravljanja te naručit projekte, dodao je Rakočević.

Prijedlog je usvojen sa 17 glasova ZA.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više