Što sami vijećnici, što predstavnici Gradske četvrti Banija, a i zaposlenici vrtića, Zelenila i stolarije Vuljanić "ulickali" su danas igralište, odnosno sve što su mogli; od ljuljački i klackalica do klupica, razno raznih tobogana, stolova i svega onog s čime se i na čemu se mališani igraju. Djelovali su k tome i ekološki jer je zasađeno i jedno drvo, pa će klinci početkom tjedna doći na igralište koje možda i neće moći prepoznati.
Fotografije pogledajte na facebooku Radio Mrežnice.