U Zadobarju lopovi su ‘operirali’u razdoblju od 31. listopada do 5. studenog. Provalili su u viked kuću 72-godišnjeg vlasnika, ali ništa nisu odnijeli, međutim materijalna šteta je oko 1200 kuna.
Više sreće imala je ‘ekipa’ koja je ušla u vikendicu 66-godišnjeg Velikogoričana u Belaju. Uzeli su alkoholna pića i digitalni prijemnik i napravili štetu od 500 kuna.