Voda je na grobljima bila zatvorena tijekom zime, točnije od 20. studenog 2015. godine kako bi se spriječilo njeno smrzavanje i pucanje cijevi.
No, sada zapreka više nema pa svi koji idu urediti posljednja počivališta svojih najmilijih od danas će to lakše činiti.