10C° Duga Resa

10C° Ogulin

11C° Ozalj

10C° Slunj

Vodeća Duga Resa 1929 uzela bodove u Vojniću, Ogulin upisao domaću pobjedu nad Ilovcem

Dugorešani su u Vojniću pobijedili domaćina rezultatom 2:1, a Ogulinci su na svom stadionu u drugom poluvremenu ‘slomili’ otpor ‘kanarinaca i pobijedili s 2:0.

Nogometaši Duge Rese 1929 i Ogulina ubilježili su nove pobjede u današnjim utakmicama 16. kola Prve županijske lige pa je razmak na ljestvici između njih ostao identičan.

Vodeći Dugorešani gostovali su kod četvrtoplasiranog Vojnića ’95 i na poluvrijeme otišli s prednošću 2:0. Domaći su u nastavku uspjeli smanjiti (2:1), ali ne i ugroziti novu pobjedu lidera lige. Ogulinci su ugostili momčad Ilovca i u prvih 45 minuta nije bilo pogodaka. U drugom dijelu domaći su ipak uspjeli ‘slomiti’ otpor ‘kanarinaca’ i s dva pogotka doći do novog prvenstvenog slavlja (2:0).

Zrinski Ozalj i Vatrogasac su u Malom Erjavcu odigrali bez pogodaka pa su ‘zeleno-bijeli’ iz Gornjeg Mekušja malo izgubili korak za vodećima, Korana je na Turnju s 2:1 slavila nad Croatijom ’78 i došla do svoje četvrte ovosezonske pobjede, a Mladost je u Rečici sa 4:2 nadigrala posljednjeplasiranu Dobru iz Svetog Petra.

Remiji vodeće trojke, Oštarije se primakle vrhu pobjedom u Zvečaju

Vodeći Cetingrad je u 13. kolu Druge županijske lige na svom terenu odigrao neodlučeno 1:1 s Draganićem, ali prvi pratitelji to nisu iskoristili. U derbiju kola u Novigradu drugoplasirana Dobra i trećeplasirani Barilović također su podijelili bodove (1:1) pa je stanje u vrhu ljestvice ostalo nepromijenjeno.

Oštarije su glatkom 3:0 pobjedom u Zvečaju nad Mrežnicom smanjile bodovni zaostatak za vodećom trojkom, Frankopan je u Brežanima s 3:1 bio bolji od Vrlovke, u Šišljaviću su domaćin i Petrova Gora odigrali neodlučeno 2:2, a Kupa je u Donjem Mekušju s 5:2 slavila nad posljednjeplasiranim Plaškim, iako su gosti vodili 2:0.