0C° Duga Resa

-1C° Ogulin

1C° Ozalj

-0C° Slunj

Vojnić ’95 doputovao u Klanjec sa samo 13 igrača i ostao bez boda u trećoj minuti sudačke nadoknade

Pogodak za Vojnićane postigao je Mirko Brkić u 61. minuti.

Nogometaši Vojnića ’95 danas su u Klanjcu, u utakmici 13. kola skupine A Četvrte lige Središte, poraženi od istoimenog domaćina rezultatom 2:1.

Četvrti uzastopni prvenstveni poraz doživjeli su Vojnićani danas, ali treba iskreno priznati da ga nisu zaslužili. Iako su u Klanjec doputovali sa samo 13 igrača, odigrali su dobru i hrabru utakmicu i do sudačke nadoknade imali su bod u rukama. Stvorili su i nekoliko dobrih prilika, pogodili su i gredu, ali opet nisu bili miljenici sreće.

Utakmicu su započeli Manjerović, Kalem, Martinović, Brkić, Jurić, Prpić, Ljevar, Josipović, Keranović, Valentić i Stanić, a na klupi su bili samo Matanović i Horvatin. Iako je trener Seferagić najavljivao da mi na raspolaganju mogao imati kompletan sastav, ozljede na treningu uzele su danak. Domaći su poveli u 21. minuti preko Vladimira Brleka i na odmor otišli s minimalnim vodstvom, a u 33. minuti Horvatin je zamijenio ozlijeđenog Martinovića. U nastavak je krenuo Matanović umjesto Keranovića, a u 61. minuti Vojnićani su poravnali preko Mirka Brkića. Sve do treće minute sudačke nadoknade imao je naš županijski predstavnik bod u rukama, no onda je Valentino Vrabec pogodio za pobjedu domaćina. U sljedećoj minuti Vojnićani su imali priliku za poravnanje, no domaći vratar Humski izvukao je loptu ispod grede.

U sljedećem kolu, pretposljednjem u jesenskom dijelu sezone, Vojnić ’95 dočekuje momčad Odre.

NAPREDAK

Karlovačka Čistoća puna planova za ovu godinu: Obnovit će vozni park, ali i povećati odvoz smeća i uvesti nove linije