Radio Mrežnica
NOGOMET Podijeli

Vojnić ’95 u derbiju nanio prvi ovosezonski poraz vodećoj Croatiji ’78, Ilovac uvjerljivo slavio u Ogulinu

Vojnićani su nadigrali Žakanjce s 3:1 i probili se na 2. mjesto ljestvice s pet bodova zaostatka.

Nogometaši Vojnića ’95 u derbiju su 11. kola Prve županijske lige nanijeli prvi ovosezonski poraz vodećoj Croatiji ’78, a Ilovac je uzeo sva tri boda u Ogulinu.

U derbiju u Vojniću domaćin je otišao na odmor s minimalnim vodstvom, kojeg je u nastavku povećao na 2:0. Žakanjci su uspjeli smanjiti, ali Vojnićani su još jednim pogotkom potvrdili pobjedu (3:1). A u Ogulinu je također domaćin poveo, Ilovac do odmora poravnao, a onda s tri pogotka u nastavku došao do uvjerljive pobjede 4:1, kojom se probio na 3. mjesto ljestvice.

Vatrogasac je u Rečici nakon prvih 45 minuta vodio 2:1. U drugom poluvremenu je podignuo prednost, Rečičaki smanjili, no ‘vatrogasci’ su s još dva pogotka potvrdili pobjedu, a domaći u završnici ublažili poraz na 5:3. Nakon 1:1 u prvom dijelu u Malom Erjavcu, domaći Zrinski Ozalj je u nastavku poveo 4:1, Barilović se s dva gola vratio u utakmicu, ali nije uspio doći do boda (4:3). A na pomoćnom igralištu Čavlekovog stadiona Draganić je dvaput vodio protiv Korane, no dvoboj je završen podjelom bodova 2:2.

U borbi za naslov jesenskog prvaka ostali samo Cetingrad i Oštarije

U derbiju 10. kola Druge županijske lige, pretposljednjeg u jesenskom dijelu sezone, vodeći Cetingrad je na svom igralištu s uvjerljivih 7:1 slavio nad trećeplasiranom Mrežnicom, pa su u borbi za naslov jesenskog prvaka s njim ostale još samo drugoplasirane Oštarije, koje su upisale 2:0 domaću pobjedu nad Kupom.

Dobra je u Novigradu s 5:1 nadigrala Šišljavić, Plaški je na svom terenu s 2:1 slavio nad Dobrom iz Svetog Petra, a slobodni su bili Frankopan i Petrova Gora.