13C° Ozalj

Vojnić ’95 u prijateljskom dvoboju u Zvečaju nadigrao županijskog ligaša Mrežnicu

Sušilović je bio dvostruki strijelac za Vojnićane, a po jednom su zabili Valentić i Horvatin.

Nogometaši Vojnića ’95 danas su u Zvečaju, u prijateljskoj utakmici, pobijedili domaćeg županijskog ligaša Mrežnicu rezultatom 4:3.

Vojnićani su nastupili u kombiniranom sastavu jer su treneru Seferagiću nedostajala petorica prvotimaca, a zaigralo je nekoliko igrača koji su stigli na probu. Imali su veći posjed lopte i diktirali igru, stvorili puno prilika, ali i puno promašili. Niti obrana se danas nije pokazala u najboljem svjetlu jer Zvečajci su u prvom poluvremenu praktički iz jedine prave akcije došli do kaznenog udarca kojeg su realizirali, a u nastavku također nisu stvorili puno situacija za pogodak, no dva dobra ulaska u kazneni prostor Vojnićana naplatili su golovima. Za Vojnić ’95 Sušilović je bio dvostruki strijelac, a po jednom su bili precizni Valentić i Horvatin, dok su za Mrežnicu pogađali Stojković, Tomac i Lovrenović.

Sljedeće nedjelje Vojnićani će odmjeriti snage s Banovcem iz Gline, no pokušat će i za srijedu dogovoriti još jednu prijateljsku utakmicu.

Mostanjčani nastupili na Prvenstvu veterana HNS-a, u osmini finala na jedanaesterce ispali od domaćina Neretve