Radio Mrežnica
NOGOMET Podijeli

Vojnićani dobili ‘petardu’ u Sesvetskom Kraljevcu od istoimenog domaćina

U posljednje četiri prvenstvene utakmice Vojnićani su osvojili samo jedan bod.

Nogometaši Vojnića ’95 danas su u Sesvetskom Kraljevcu, u utakmici 11. kola skupine A Četvrte lige Središte, uvjerljivo poraženi od istoimenog domaćina rezultatom 5:0.

Nakon samo jednog osvojenog boda u dvije domaće utakmice s Brezovicom i Španskim, trebao je Vojnićanima pozitivan rezultat na današnjem gostovanju. Potvrdio je to i trener Seferagić, koji je u najavi susreta kazao kako se nada boljem izdanju svoje momčadi nego prošlog vikenda protiv Zagrepčana i barem bodu. Međutim, naš županijski predstavnik u ovom rangu natjecanja doživio je uvjerljiv poraz i drugu uzastopnu utakmicu nije uspio postići pogodak.

Manjerović, Kalem, Omeragić, Jagodić, Tutić, Brkić, Prpić, Sušilović, Valentić, Stanić i Jelić bili su u početnoj postavi Vojnića ’95, koji je pokleknuo već u 8. minuti. Za domaće je pogodio Matej Patrun. Pet minuta kasnije Keranović je zamijenio Jagodića, a za odlazak domaćih na odmor s dva pogotka prednosti pobrinuo se Dario Benić u 26. minuti. U šestoj minuti nastavka Patrun je svojim drugim golom vjerojatno razriješio sve dvojbe oko pobjednika, a u 68. minuti Matanović i Bijelić zamijenili su Tutića i Jelića. Četiri minute kasnije Marko Zeljko povisio je na 4:0, u 74. minuti Lučić i Martinović ušli su umjesto Prpića i Keranovića, a konačni rezultat postavio je Ivan Zečević u 82. minuti.

U sljedećem kolu Vojnićani dočekuju momčad Prečkog.