-1C° Ogulin

-1C° Ozalj

-1C° Slunj

Vojnićani na svom terenu dobili ‘petardu’ od Tondacha iz Bedekovčine

Igrači trenera Seferagića ponovo su puno griješili, a kvalitetni gosti su to znali iskoristiti.

Težak domaći poraz doživjeli su nogometaši Vojnića ’95 u današnjem dvoboju 3. kola skupine A Četvrte lige Središte. Momčad Tondacha iz Bedekovčine nadigrala ih je sa čak 5:0.

Skupo su Vojnićani i danas platili neiskustvo igranja u ovom rangu natjecanja, koji je bitno kvalitetniji od županijske lige, iz koje su došli ove sezone. Nakon što su svojim greškama prošlog vikenda u Humu na Sutli ‘pogurali’ domaću Stražu do glatke pobjede, na sličan način su ‘počastili’ i Bedekovčane. Napravili su ponovo nekoliko velikih pogrešaka, koje je kvalitetna gostujuća momčad itekako znala iskoristiti i doći do sva tri boda.

Domaći su utakmicu započeli s Manjerovićem, Kalemom, Omeragićem, Matanićem, Tutićem, Jagodićem, Horvatinom, Brkićem, Prpićem, Ljevarom i Valentićem. Nedostajalo im je nekoliko igrača, a ponajviše brzonogi Sušilović, koji je bio strijelac prošlog vikenda u porazu od Straže. Igrala se 2. minuta kada su gosti iskoristili prvu veliku grešku domaće ekipe i preko Karla Bobinca poveli. Na 2:0 za goste povisio je Filip Merlin u 31. minuti i s tim se rezultatom otišlo na odmor. Pokušao je trener Seferagić izmjenama osvježiti svoju ekipu za nastavak pa su u drugi dio susreta krenuli Stanić i Josipović umjesto Tutića i Jagodića, no nije pomoglo. U 52. minuti Merlin je svojim drugim golom povisio na 3:0, a samo dvije minute kasnije, dok se Vojnićani još pošteno nisu oporavili od trećeg primljenog pogotka, Karlo Frtalj je zabio za 4:0. U 65. i 73. minuti domaći su napravili nove izmjene – Jurić, Starčević, Jelić i Adžaga ušli su umjesto Prpića, Matanića, Ljevara i Kalema, a uvjerljivu pobjedu gostiju potvrdio je Dominik Lončarić u 86. minuti.

U sljedećem kolu, koje se igra već u srijedu, Vojnić ’95 gostuje kod momčadi Blata.

O SNJEŽNOM KOLAPSU

Ceste Karlovac: Ne prikazujemo na natječajima za grad, županiju i državu isti broj vozila, na nijednoj dionici nije bilo više od 15 cm snijega