16C° Ogulin

14C° Ozalj

16C° Slunj

Vojnićani odigrali dobru utakmicu, ali vodeći Golubovec ipak odnio bodove

Jedini pogodak za domaće postigao je Petar Horvatin u 48. minuti iz kaznenog udarca.

Nogometaši Vojnića ’95 danas su na svom igralištu, u utakmici 5. kola skupine A Četvrte lige Središte, poraženi od vodeće momčadi Golubovca rezultatom 2:1.

Gosti su u Vojnić doputovali kao vodeća momčad lige s maksimalnim učinkom u četiri odigrana kola te su definitivno imali ulogu favorita. Vojnićani su ih dočekali s tri poraza u nizu i u nekompletnom sastavu, ali odigrali su dobru utakmicu i šteta je što nisu izborili barem neodlučen ishod. Dali su sve od sebe, pošteno se borili, ali ponovo ih je rezultata stajala jedna individualna pogreška.

Manjerović, Kalem, Stanić, Omeragić, Matanić, Tutić, Horvatin, Brkić, Prpić, Keranović i Valentić bili su u početnoj postavi domaćih. Lider lige je poveo u 10. minuti nakon protunapada, kojeg je realizirao Dubravko Vujica. Na odmor se otišlo s minimalnim vodstvom gostiju, a u nastavak je u redovima Vojnića ’95 krenuo Ljevar umjesto Keranovića. U trećoj minuti drugog dijela domaći su izborili kazneni udarac, kojeg je Petar Horvatin pretvorio u izjednačenje. No, samo tri minute kasnije, nakon što su Vojnićani propustili izbiti jednu loptu iz opasne zone, Vujica je to kaznio svojim drugim pogotkom za konačnih 1:2. U nastavku susreta kod domaćih su još ušli Martinović, Josipović i Lučić, pokušali su Vojnićani doći do novog poravnanja, ali nisu uspjeli.

U sljedećem kolu Vojnić ’95 gostuje kod momčadi Zagreba.

U jednosmjernoj utakmici Karlovac 1919 ‘petardom’ počastio HAŠK 1903, Ivan Matyazh postigao hat-trick