Vojnićani poraženi u Bedekovčini, tko zna što bi bilo da je Tutić zabio ‘zicer’ odmah u prvoj minuti…
Domaći su poveli u 5. minuti preko Frančine, a konačni rezultat postavio je Frtalj u 86. minuti.
Nogometaši Vojnića ’95 danas su u Bedekovčini, u utakmici 18. kola skupine A Četvrte lige Središte, poraženi od domaće momčadi Tondacha rezultatom 2:0.
Iako su gostovali kod drugoplasirane momčadi lige, Vojnićani se, kako je to i najavio trener Mišić, nisu došli braniti, nego pokušati iznenaditi i nastaviti pozitivni niz. Demirović je započeo susret na vratima, Stanić, Joha, Omeragić i Prpić su bili u zadnjoj liniji, Jelić, Brkić i Popovački u sredini, a Adžaga, Tutić i Dansou prema naprijed. I tko zna kako bi se susret odvio da je Tutić već nakon petnaestak sekundi igre iskoristio veliku šansu. Našao se oči u oči s vratarom Družincem, ali nije uspio zatresti mrežu. I kako to obično u sportu biva, suparnik je taj promašaj kaznio. Poveo je u 5. minuti preko Andrije Frančine, Vojnićani su imali još jednu veliku priliku preko Adžage, no na poluvrijeme se otišlo s 1:0 za Tondach.
U nastavak su krenuli Horvatin, Sušilović i Mihalić umjesto Tutića, Adžaga i Jelića. Vojnićani su zaigrali s trojicom igrača u zadnjoj liniji i krenuli po izjednačenje. Stvorili su jednu dobru priliku preko Omeragića u drugom dijelu, ali ni nju nisu uspjeli realizirati, a domaćin je u 86. minuti, nakon kontranapada, preko Karla Frtalja potvrdio pobjedu.
U sljedećem kolu Vojnić ’95 dočekuje momčad Blata.
(autor: Gordan Tomičić)