13C° Ozalj

Vojnićani u prijateljskom dvoboju odigrali bez pogodaka s momčadi Slunja

Momčad trenera Seferagića dominirala je u posjedu lopte, ali izostala je realizacija.

Nogometaši Vojnića ’95 sinoć su na svom terenu, u prijateljskoj utakmici, odigrali bez pogodaka sa županijskim ligašem Slunjem.

Domaći su imali veći posjed lopte u oba poluvremena, ali to nisu uspjeli naplatiti pogocima. U prvom dijelu imali su dvije-tri solidne prilike koje nisu iskoristili, a Slunjani su par puta zaprijetili nakon protunapada. U nastavku dvoboja Vojnićani su dominirali i stvorili još par prilika, ali realizacija je izostala pa je ogled završio bez pogodaka. Trener domaćih Seferagić bio je zadovoljan onime što su prikazali njegovi nogometaši, kao i kolega mu Sabljak s druge strane, koji nije imao na raspolaganju 5-6 igrača.

U dosadašnjem dijelu prijelaznog roka momčadi Vojnića ’95 priključili su se Sušilović, Horvatin i Lucić, a kako je klub u pregovorima s još nekolicinom igrača, očekuju se dodatna pojačanja do početka prvenstva.

Sljedeću pripremnu utakmicu Vojnićani će odigrati u nedjelju, 7. kolovoza, u Dugoj Resi sa županijskim ligašem Dugom Resom 1929.