-1C° Duga Resa

-2C° Ogulin

-2C° Ozalj

-2C° Slunj

Vojnićani uvjerljivim porazom u Zaboku okončali neuspješnu polusezonu u Četvrtoj ligi Središte

Zabočani su nakon prvog poluvremena vodili 6:0, a počasni pogodak za Vojnić ’95 postigao je Kristijan Sušilović u 87. minuti.

Uvjerljivim 6:1 porazom u Zaboku od domaće Mladosti, nogometaši Vojnića ’95 okončali su neuspješnu polusezonu u skupini A Četvrte lige Središte.

Bez kartoniranih Stanića i Valentića te sa samo 14 igrača doputovali su Vojnićani u Zabok i imali jednu želju – pokušati uzeti bod i prekinuti niz od pet uzastopnih prvenstvenih poraza. Međutim, domaćin ih je u potpunosti nadigrao, pogotovo u prvom poluvremenu, i riješio pitanje pobjednika nakon samo 24 minute igre.

Manjerović, Kalem, Brkić, Tutić, Matanović, Horvatin, Jurić, Prpić, Ljevar, Josipović i Sušilović bili su u početnoj postavi Seferagićeve momčadi, koja je domaćinu odolijevala do 8. minute, kada je Vinko Kotarski pogodio za 1:0. Pet minuta kasnije Jurica Šoštar povisio je prednost, u 19. je Nikola Krajačić zabio za 3:0, a u 24. minuti Lovro Tepuš za 4:0. Tu muke Vojnićana u prvom dijelu nisu stale. Deset minuta kasnije Petar Tomek je postigao peti pogodak domaćina, a u posljednjoj minuti prvog dijela Krajačić je svojim drugim golom omogućio Mladosti da na poluvrijeme ode s velikih 6:0. Zabočani su i u nastavku dominirali, imali posjed, ali su malo spustili gas. A Vojnićani su nešto podigli razinu igre, imali dvije prilike preko Horvatina, koji je u 87. minuti asistirao Kristijanu Sušiloviću za počasni pogodak. U 52. minuti Bijelić je zamijenio Matanovića, a u 75. Lučić i Martinović su ušli umjesto Josipovića i Tutića.

Vojnićani na zimsku stanku odlaze s posljednjeg 16. mjesta sa samo 8 bodova, šest manje od pretposljednje Straže, i ne uspije li vodstvo kluba u zimskom prijelaznom roku dovesti značajnija pojačanja, u nastavku sezone mogli bismo gledati scenarij kojeg smo vidjeli prošle sezone s Dugom Resom 1929 i Slunjem.

‘Plavo-bijeli’ u nedjelju putuju na pripreme u Medulin, nastupit će na tamošnjem međunarodnom turniru