Sport NOGOMET Objavljeno 6.9.2021. - 12:34 Podijeli
Nakon pregleda, liječnici su utvrdili da je riječ o velikom hematomu i puknuću kože.
Luka Demirović, vratar Duge Rese 1929, ipak nije teže stradao na utakmici 2. kola Četvrte lige Središte odigranoj u subotu u Prečkom.
Podsjetimo, Demirović se u 55. minuti utakmice između Prečkog i Duge Rese 1929 sudario sa suigračem, a prve neslužbene informacije s terena bile su prilično crne – govorilo se o potresu mozga i prijelomu jagodične kosti te je, nakon prve liječničke intervencije na samom travnjaku, odmah prevezen u Vinogradsku bolnicu.
Međutim, nakon pregleda i slikanja, liječnici u bolnici su gotovo sa čuđenjem utvrdili da nema nikakvog prijeloma niti potresa mozga, već da je, srećom, samo riječ o velikom hematomu i puknuću kože, kojeg su sanirali s nekoliko šavova, doznali smo iz dugoreškog kluba.
(autor: Gordan Tomičić)