15C° Duga Resa

13C° Ogulin

14C° Ozalj

15C° Slunj

Vrbanić u trećoj minuti sudačke nadoknade donio Dugorešanima domaći bod protiv zabočke Mladosti

Trener Štajduhar imao je danas puno izostanaka pa je na raspolaganju imao samo 14 igrača.

Nogometaši Duge Rese 1929 danas su na svom stadionu, u utakmici 27. kola skupine A Četvrte lige Središte, odigrali neodlučeno 1:1 sa zabočkom Mladosti.

Velikih kadrovskih problema imao je trener Štajduhar uoči današnje utakmice pa je na raspolaganju imao samo 14 igrača. Za domaće su u utakmicu krenuli Peraković, Palajsa, Boljar, Brbot, Vrbanić, Stojković, Halavanić, Babić, Novinić, Marinić i Mance. Gosti su imali veći posjed lopte, a Dugorešani su se orjentirali na kontre i polukontre, iz kojih su tijekom 90 minuta uspjeli stvoriti nekoliko poluprilika. Nakon prvih 45 minuta bez pogodaka, domaći su u nastavak krenuli s Lesićem umjesto Palajse. U 70. minuti Grubešić je zamijenio Babića, a četiri minute kasnije gosti su poveli pogotkom Patrika Turka izravno iz kornera. U trećoj minuti sudačke nadoknade Antonio Vrbanić donio je Dugorešanima bod, što je nekako i najpravedniji ishod prema prikazanom na terenu.

Nakon današnjeg dvoboja Duga Resa 1929 i matematički više ne može dostići četrnaestoplasiranu momčad Klanjca pa je jasno da će naši županijski predstavnici na kraju sezone zauzeti posljednje dvije pozicije na ljestvici. Slunj sutra od 17:30 sati na svom igralištu dočekuje momčad Tondacha iz Bedekovčine.